"Met een werkstuk kun je heden, verleden en toekomstwensen in beeld brengen"
Voor mij als kind is tekenen, schilderen en kneden in klei een fijne uitlaatklep geweest. Ik kon mezelf hierin beleven, op avontuur gaan en mijn dromen (bijna) waar maken. Ik bewaarde mijn werk als een soort schat met persoonlijke betekenis. Vele jaren later kwam ik in aanraking met de opleiding tot beeldend therapeut en werd er enthousiast voor. In 1991 ben ik afgestudeerd aan de HAN in Nijmegen en aan de slag gegaan als beeldend therapeut.
In grote lijnen gebeurt in de beeldende therapie eigenlijk hetzelfde als bij mij toen als kind. Je kunt verleden, heden en je toekomstwensen in beeld brengen. Je werkstuk en het werkproces zijn als een spiegel die je helpt jezelf te zien, voelen en begrijpen. Het biedt ook aanknopingspunten voor je verhaal en je veranderwensen. Je hoeft er geen technieken voor te beheersen en ik help je je creativiteit aan te boren. Als therapeut begeleid ik je door je beeldend proces en sta ik naast je als je emoties en je verhaal los komen en je oude patronen wilt doorbreken. Er is natuurlijk ook ruimte voor spel en plezier.
Anderen vinden mij betrouwbaar, rustig en doordringend tot de kern. Sommigen weten mijn humor te waarderen.
Ik heb vele jaren gewerkt in Centra voor psychotherapie voor (jong) volwassenen met persoonlijkheidsproblematiek en trauma’s. Je kunt bij mij terecht voor individuele of groepstherapie. Verder ben ik opgeleid tot Cognitief therapeutisch werker en Schematherapeutisch werker en heb ik ervaring met de behandeling van een negatief zelfbeeld, sociale angst en nachtmerries.